Eredmények – ASC 2017

Autumn Swing Challenge
Budapest, 2017.11.10-12.

 

Magyar vonatkozású eredmények, döntőseink:

Newcomer  Jack & Jill (7 leader, 7 follower)

  • Szőke Csanád és Darányi Mónika – 2. helyezés
  • Csiki Róbert és Tóth Bogi – 4. helyezés
  • Sergiy Kononenko és Pártos Alexa – 5. helyezés
  • Légrády Levente és Tárkányi Marianna – 6. helyezés

Novice Jack & Jill (32 leader, 37 follower)

  • Csajági Zsolt és Csík Nóra – 1. helyezés – Ezzel Zsolt inter
  • Tamasi Gábor és Avraham Michal – 3. helyezés – Ezzel Gábor inter
  • Szakács Balázs és Zsuppán Alexandra – 6. helyezés
  • Dominik Kadziolka és Csonka Dorottya – 7. helyezés
  • Károly Éva és Valentina Frayfel’d – 8. helyezés
  • Horváth Gergely és Józsa Anett – 9. helyezés

 

Intermediate Jack & Jill (24 leader, 40 follower)

  • Kobori Attila és  Aleksandra Radziejewska – 2. helyezés
  • Friesz Levente és Keller Brigitta – 3. helyezés
  • Thomas Wagner és Oroszi Eszter – 4. helyezés
  • Guy Livneh és Tarr Boglárka – 5. helyezés 
  • Neil Mayes és Gombos Tímea – 6. helyezés
  • Gerald Imbratta és Szanyi Melinda – 13. helyezés
  • Szkubán Zoltán és Nelly Frankenberg – 14. helyezés
  • Bereczki Andrei és Kukucska Krisztina – 16. helyezés

Singer Gábor alternate

 

Advanced Jack & Jill (9 leader, 6 follower)

  • Jászai Zoltán és Marina Vila Cobarsi –  1. helyezés
  • Tóth Robert és Marina Korzun – 2. helyezés
  • Székely Bálint és Sandra Pellegrini – 4. helyezés
  • Vajda Zsolt és Marina Korzun – 5. helyezés
  • Miskolczi Viktor és Balásy Anna – 7. helyezés
  • Dirk Haage és Pártos Andrea – 8. helyezés

 

All Star Jack & Jill (7 leader, 5 follower)

  • Tárkányi László és Ponce Paloma – 2. helyezés
  • Pártos Attila és Aggi Town
  • Ibirocay Regueira és Ponce Paloma

Novice/Intermediate Strictly ()

  • Friesz Levente és Tereza Jerabkova – 2. helyezés
  • Attila Kobori és Elisabeth Raunig – 6. helyezés
  • Stephane Hebert és Kukucska Krisztina – 8. helyezés
  • Szkubán Zoltán  és Olha Ruban – 12. helyezés

Neil Mayes és Oroszi Eszter alternate 1
Szakács Balázs és Zsuppán Alexandra alternate 2

Open Strictly ()

  • Pártos Attila és Karin Kakun – 1. helyezés
  • Jászai Zoltán és Marina Vila Cobarsi – 4. helyezés
  • Székely Bálint és Pártos Andrea – 5. helyezés
  • Tárkányi László és Balásy Anna – 6. helyezés
  • Vajda Zsolt és Gombos Tímea – 7. helyezés
  • Haider Khan és Ponce Paloma – 8. helyezés

GRATULÁLUNK!

Verseny típusok és szintek leírásáért katt ide