Budafest 2015 – Eredmények

2015. január 8. és 12. között itt volt a környező országok apraja-nagyja a Hotel InterContinentalban megrendezett Budafest 2015-ön.

30 ország 950 west coast táncosa 3 napon és 4 éjszakán át ropta egészen a reggeliig az ötcsillagos Hotel InterContinentalban. 12 profi külföldi tanár Amerikából, Angliából és Franciaországból, összesen 65 workshop óra 4 szinten, hivatalos WSDC versenyek Newcomer, Novice, Intermediate, Advanced, All-Star és Champion szinten, éjszakai városnéző hajókirándulással egybekötött tánc az Európa hajón – ez volt az 5. Budafest, Európa legnagyobb West Coast Swing rendezvénye!

Az óriási számú induló és a magas színvonal ellenére azért szinte minden divízióban volt kiért szurkolnunk a döntőben, és szép eredmények is születtek:

Competition Results

 

Newcomer Jack & Jill

1. GRUSZCZYNSKI Damian (Poland) – VOJNOVIC Tanja (Slovenia)
2. TÖMÖRI Máté (Hungary) – GYARMATHY Nóra (Hungary)
3. HAMICHE Julien (France) – ELO Miia (Finland)
4. UGHI Lucio (Italy) – NAHUM Hadas (Israel)
5. HIARKER Stuart (United States) – YACUK Tatyana (Belarus)
6. SCHUSTER Fabian (Germany) – OSTI Maria (Italy)
7. BERECZKI Andrei (Romania) – LUCSÁNSZKY Ágnes (Hungary)
8. PUCHKO Vasili (Belarus) – NEUMANN Miriam (Germany)
9. ZATLOUKAL Petr (Czech Republic) – TAKSZ Ildikó (Hungary)
10. KAMMER Tal (Israel) – KLYKOVA Olga (Ukraine)
11. VÍGH János (Hungary) – CAMENISCH Livia (Switzerland)
12. KLEI Michael (Germany) – TEBEKA Liat Leah (Israel)
13. KALAMBET Mikhail (Russian Federation) – SAVILOV Katya (Israel)
14. SCHOETTLER Carsten (Germany) – HAJDU Emese (Hungary)

Novice Jack & Jill

1. ZAKHAROV Vitaliy (Russia) – HALIDOVIC Mejrem (Germany)
2. TANGHA Jerome (France) – CSABA Adele (France)
3. MANOUKIAN Julien (France) – FRADET Melanie (France)
4. FAMA Eric (France) – LUKOMSKA Aleksandra (Poland)
5. FRIESZ Levente (Hungary) – GILMANOVA Elvira (RussiaÉs ezzel az eredménnyel Levi feljutott Intermediate-be! Gratulálunk! 🙂
6. CANTINEAU Julien (France) – VILA COBARSI Maïna (France)
7. BASTIEN Lehmann (France) – NORBERT Romandine (France)
8. ROUX Martial (France) – PODOLSKAIA Maria (Italy)
9. PIEMONTESE Tommaso (Italy) – CSONKA Dorottya (Hungary)
10. SHENAEV Andrey (Russia) – BOISSAT Gaëlle (France)
11. MENENDEZ Miquel (Spain) – GARCIA Oceane (France)
12. ENBAR Roee (Israel) – LACROIX Amandine (France)
13. CASTIGLIEGO Francesco (Italy) – CALVI Cindy (France)
14. GELIE Marvin (France) – VINOT Emilie (France)
15. SHEK Sing-Joe (France) – PIRANDA Sophie (Switzerland)

Intermediate Jack & Jill

1. NAVOLOTSKY Andrew (Russian Federation) – ALEKSEEVA Julia (Russian Federation)
2. LANGE Juliane (Germany) – KAKUN Karin (Israel)
3. BERANGER Thomas (France) – PERNOTTE Angelique (France)
4. TÁRKÁNYI László (Hungary) – HOORY Lee (IsraelÉs így lett Laciból Advanced 🙂 Gratulálunk!
5. SZÉKELY Bálint (Hungary) – ABRAMOWICZ Maya (France)
6. BOISSARD Mickael (France) KOWALCZYK Dominika (Poland)
7. TAFO Habib (France) – TUOMELA Matilda (Sweeden)
8. BARANOV Konstantin (Russian Federation) – KRAVCHENKO Albina (Ukraine)
9. DMITRIEV Artem (Russian Federation) – CHASTEL Coralie (France)
10. KHARIN Alexander (Russian Federation) – FÉLIX Mélanie (France)
11. HOUIS Stephane (France) – BOISSARD Magali (France)
12. BELEKIAN Denis (France) – QUEROL Fabienne (France)
13. HAAGE Dirk (Germany) – ELIZAROVA Maria (Russian Federation)
14. JACQUEMIN Vincent (France) – EGOROVA Ekaterina (Russian Federation)

Advanced Jack & Jill

1. OVSIANNIKOV Semen (Russia) – MÓRICZ Eszter (Hungary)
2. FAVIER Damien (France) – AVDEYEVA Irina (Russia)
3. CLAVILIER David (France) – BIESSE Amandine (France)
4. BOURGEAIS Nicolas (France) – DUDUKINA Evgeniia (Russia)
5. RAMIREZ Thibault (France) – RUMMEL Lena (France)
6. ORTEGA Miguel (France) – DRAI Elsa (France)
7. REGUEIRA Ibirocay (Sweden) – KHARLANOVA Nataliia (Ukraine)
8. AHIANYO-AKAKPO Kofi (France) – MOUCHON Sara (United States)
9. DEPREZ Olivier (France) – OJANAHO Hanna (Finland)
10. LENART Piotr (Poland) – ANTENUCCI Christelle (Switzerland)

All-Star Jack & Jill

1. ADJAVON Browly (France) – PUZANOVA Irina (Russian Federation)
2. PEDUCASSE Alexandre (France) – ROCHEFEUILLE Emeline (France)
3. FERNANDEZ Jerome (France) – KOWALSKA Izabella (Hungary)
4. PERGA Arnaud (France) – MOTRONENKO Marina (Russian Federation)
5. BIESSE Alexandre (France) – MAN Coleen (United Kingdom)
6. SEGUY Stanley (France) – AVLASEVICH Katia (Russian Federation)
7. CADET Sébastien (France) – MOTRONENKO Marina (Russian Federation)

Sophisticated Jack & Jill

1. CHANCHOM Jerome (France) – ANTENUCCI Christelle (Switzerland)
2. HELDT Marc (Germany) – RUMMEL Lena (France)
3. LION Daric (Switzerland) – COTTET Delphine (France)
4. BORENKO Boris (Russian Federation) – KOLTAI Eszter (Hungary)
5. HOUIS Stephane (France) – ROBINSON Meike (Germany)
6. ALKAN Yoni (Israel) – HOUIS Muriel (France)
7. ASSE Rodolphe (France) – TUOMINEN Hanna (Finland)
8. KHARIN Alexander (Russian Federation) – PERRIN Marie-Laure (France)
9. PIEMONTESE Tommaso (Italy) – MELIOT Julie (France)
10. SHCHERBAKOV Dmitry (Russian Federation) – DUPONT Veronique (France)
11. BAUX Fabrice (France) – PODOLSKAIA Maria (Italy)
12. CASTIGLIEGO Francesco (Italy) – SHCHERBAKOVA Galina (Russian Federation)
13. SZABÓ Gergely (Hungary)TESZKÓ Andrea (Hungary)

Novice Strictly

1. LOIR Igor – Dianéva POIRSON
2. HEBERT Stephane –  Romandine NORBERT
3. MANOUKIAN Julien –  Maïna VILA COBARSI
4. FAMA Eric –  Emilie VINOT
5. BAGUET Nicolas – Sophie PIRANDA
6. ZAKHAROV Vitaliy –  Olesya NIKOLENKO
7. TÓTH Róbert – Eszter OROSZI
8. DUVOCELLE Antoine – Noemie EVEN
9. BERNABELA Manoah – Femke BERNABELA
10. MISKOLCZY Viktor – Andrea TESZKÓ
11. BASTIEN Lehmann – Charlotte GARCIA
12. CSAJÁGI Zsolt – Gabriella LAKÓ
13. DHAESE Franck – Julie ANDRÉ
14. POLI Diego – Nóra GYARMATHY
15. ZOENEN Sylvin – Olga RUBAN
16. CASTIGLIEGO Francesco – Maria PODOLSKAIA

 Open Strictly

1. OVSIANNIKOV Semen – Maria ELIZAROVA
2. CLAVILIER David – Coralie CHASTEL
3. BIESSE Alexandre – Emeline ROCHEFEUILLE
4. ADJAVON Browly – Irina AVDEYEVA
5. FERNANDEZ Jerome – Christelle ANTENUCCI
6. PERGA Arnaud – Irina PUZANOVA
7. RAMIREZ Thibault – Maya ABRAMOWICZ
8. ORTEGA Miguel – Coleen MAN
9. PEDUCASSE Alexandre – Camille FUMANAL
10. HUNT Steven – Hanna OJANAHO

Classic

1. NAVOLOTSKY Andrew – Oksana ALEKSANDROVICH
2. DMITRIEV Artem – Liudmila KONYGINA
3. CHANCHOM Jerome – Laura CONFORTI-ROUSSEL
4. CANTINEAU Julien – Barbara OLIVA-LANZA
5. CASTIGLIEGO Francesco – Maria PODOLSKAIA

Hivatalos videók:

Pro-Novice Jack & Jill
Advanced Jack & Jill
All-Star Jack & Jill
Champions’ Jack & Jill
Teacher’s impro
Open Strictly

Versenytípusok és szintek leírásáért katt ide!

BF 2015 - a reminder of the scale of the event

A reminder of the scale of the event – courtesy of Paweł Zubrycki